ZÁPIS - News

ZÁPIS do kurzů angličtiny 2023/24

JIŽ NYNÍ SE MŮŽETE ZAREGISTROVAT NA PŘÍŠTÍ ŠKOLNÍ ROK 

A PŘIHLÁSIT SE NA UKÁZKOVOU HODINU 

Zápis do kurzů probíhá stále i během školního roku.

Můžete se přijít podívat přímo do výuky. 


ZÁJEZD DO SKOTSKA

zájezd Harry Potter 

výstava ve Vídni

22.2.2023


PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2023


Cambridge zkoušky

3.6.2023 

Článek: ŽENA-IN

      Investice do angličtiny?

Vyplatí se, pokud rozvíjí také osobnost

Množství kurzů a škol od nejútlejšího věku dítěte dokazuje, že dnešní rodiče považují vzdělání dětí za důležitou výbavu do života. Angličtinu nabízí mnohé školky, zájmová centra i jazykové školy už od prvních měsíců života.

Samozřejmě, vždyť přeci v dnešním světě se jedná o významné plus v osobním i pracovním životě. Není snad profese, v níž by vás jazykové znalosti neposunuly vpřed. A naopak bez znalosti jazyka jsou možnosti uplatnění velmi zúžené. Jak ale vybrat kurz, který nebude ztrátou času a z vašeho dítěte jen neudělá dalšího věčného začátečníka?

Na prvním místě se zajímejte o používanou metodu. Pamatujete, jak se vaše děti učily mluvit? Nebo vás to teprve čeká? Děti si přirozeně osvojují nová slova. Třeba tím, že jim zpíváte, učíte se říkanky anebo jen slyší, jak si doma povídáte. Tak by se měly děti učit i cizí jazyk. Platí totiž, že čím více smyslů děti při výuce zapojí, tím je výuka efektivnější. Stejně tak jako si doma denně povídáte, i kontakt s cizím jazykem by měl být součástí každodenního života. Proto například metoda Helen Doron využívá poslech na pozadí - děti dostanou materiály, které poslouchají při hře nebo cestování. Přirozeně si je zapamatují a dovedou si je vybavit i po velmi dlouhé době.

Děti se mají těšit na lektorku či lektora

Vybavíte si svou oblíbenou učitelku ze školky, učitele ze školy? Možná to byli právě oni, kteří vás přivedli k vaší profesi anebo zájmům. Lidská stránka vyučujících je důležitá, stejně tak i jejich profesní příprava. Proto se zaměřte na školy, které mají akreditované lektory a věnují se jejich vzdělávání a rozvoji. Je důležité, aby všechny kurzy měly stejně motivované a odborné vedení i úroveň.

Děti potřebují podnítit zvědavost

Podívejte se, jaké škola používá výukové materiály. Samozřejmě, že téměř v každé škole najdete hezké a barevné pracovní sešity. Děti se ale nejlépe učí, pokud se střídají podněty více smyslů. Kvalitní kurzy s propracovanou metodikou pracují s multimediálními a interaktivními materiály a do hodin mají připraveny pomůcky, které děti vybízí ke hře a zkoumání.

Děti se učí rády spolu i jeden od druhého

Zatímco dospělí dělají velké pokroky při individuální výuce, u dětí to neplatí. Ty podněcuje k úspěchu spíše jejich soutěživost i tendence napodobovat ostatní. Společně si také mnohem více užijí hry, kvízy i pohybové aktivity.

Každá snaha se cení

Aby se rozvíjely komunikační dovednosti i zdravé sebevědomí, je potřeba děti podporovat, nikoli opravovat. Pro děti je důležité dosáhnout na úspěch, slyšet slova chvály. Mnohem více jim také dá přístup, v němž na svou chybu přijdou díky citlivému vedení samy. Pokud bude na hodinách panovat příjemná atmosféra, plná povzbuzení, bezpečí a důvěry, nebudou se děti bát aktivně zapojit.

Jak se učíme v Helen Doron

Metoda Helen Doron z těchto zásad vychází a klade velký důraz na to, aby všechna centra, kurzy i všichni lektoři postupovali podle propracované metodiky. Jak si ale vybrat z nabídky pro děti od 3 měsíců do 19 let? Některé děti se teprve s angličtinou setkají, jiné už mají zkušenosti s angličtinou a další potřebují pomoci se zvládáním tohoto předmětu ve škole. Správný kurz vám pomohou vybrat ve výukovém centru - skupinky dětí tam sestavují/vytváří podle věku i pokročilosti a pozvou vás také na ukázkové lekce. Pro všechny platí, že každý má šanci uspět a pokroky v jazyce dříve nebo později přijdou.

Článek: https://zena-in.cz/

Návrat zpět do učeben!

Studenti se konečně mohli vrátit zpět do prezenční výuky

V týdnu 24.5.2021 mohly děti konečně přijít na prezenční výuku angličtiny a uvítat se se svými lektory i ostatními dětmi, se kterými se vídaly pouze přes monitory a tablety téměř 3/4 roku 2020/21.

Huráááá! Doufáme, že příští školní rok bude již v klidu bez omezení.

Nařízení vlády ČR

Vážení rodiče,

v návaznosti na nařízení vlády bychom Vás rádi informovali o dalším provozu v centru HDE:

v následujících dnech bude  

  •  probíhat pouze distanční výuka - těšíme se na online výuku z domova ve stejný čas, na který jste zvyklí. E-mailem obdržíte link k online výuce.

Těšíme se, bude zábava. 

My nezahálíme!

Online KARNEVAL


PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

s Helen Doron Neratovice

Nově - Příměstský tábor

Mise pro nové objevitele 

od 7 do 12 let

zní:

Zachránit planetu a dozvědět se o ohrožených zvířatech a přírodě.

@ Užít si intenzivních lekcí angličtiny se zkušenými lektory.

@ Připravit závěrečné představení svých dovedností pro rodiče.

@ A to vše v angličtině.

V Helen Doron English jsme připraveni na dětské objevitele s nabitým celodenním programem - angličtina, pohyb, kreativita.

Kde: Výukové centrum HDE

Termín: 12.7. - 16.7.2021

Cena: 3 300,- Kč

Zdravé stravování a nápoje v ceně.

Užijte si podzimní prázdniny 2020

Přejeme příjemný Halloween!! 

Vyhlašujeme VÝZVU - CHALLANGE!

Jestliže budete letos slavit Halloween v masce..... pošlete nám fotografii, rádi se s Vámi potěšíme.

Když nemůžeme slavit Halloween v našem centru, alespoň si to oslavte doma.

V týdnu 2.11. - 6.11.2020 si uděláme online týden Halloween

Den otevřených dveří 

ZÁPIS do kurzů angličtiny

Děti se nejlépe učí, když si hrají. Veselá a hravá výuka angličtiny, která opravdu funguje. 

V Helen Doron English na vaše děti čeká mnoho zábavných aktivit, podnětů a zážitků. Díky nim se angličtina stane přirozenou součástí jejich života. Přijďte se o tom přesvědčit na ukázkovou hodinu zdarma . Garantujeme vám, že se spolu s vašimi dětmi něco nového naučíte a dobře se při tom pobavíte.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ na ukázkovou hodinu

Kontakt

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 

2020

PŘIPRAVUJEME:

CAMBRIDGE ZKOUŠKY - listopad 2020

20.11.2020

Příprava na Cambridge zkoušky budou probíhat od února 2020 v našem centru HDE Neratovice

Opět zájezd do LONDÝNA

V roce 2021 plánujeme cestu do Londýna. Ubytování u medvídka Peddington, návštěva Sharp, přírodopisného muzea a exhibice Fantastická zvířata a další zážitky.

Klikněte a můžete začít psát. Adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum.

Klikněte a můžete začít psát. Magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit.

Již proběhlo:

HALLOWEENSKÁ VÝUKA

21.10. - 25.10.2019


VÁNOČNÍ VÝUKA

16.12. - 20.12.2019

Každý rok v listopadu probíhají Cambridge testy nanečisto

Jazykové zkoušky z angličtiny úroveň STARTERS, MOVERS, FLYERS