Nabídka našich kurzů

Helen Doron English je osvědčená metodika výuky anglického jazyky pro děti. V našem centru nabízíme kurzy pro děti 

od 2 do 19 let

Srdečně jsou zváni rodiče s dětmi na hravou výuku angličtiny plnou písniček, kreativity a pohybu určenou pro děti.

Základem úspěchu této metody Helen Doron English je, aby Vaše dítě poslouchalo "Daily Hearing" nebo sledovalo animované epizody v aplikaci HD STERAM dvakrát denně v domácím prostředí nebo kdekoliv jinde, nežli přijde jednou týdně na výuku. Tím se podvědomě učí slova a slovní spojení. Někdy obsahu úplně nerozumí, ale vše si zapamatuje. Je potom na učiteli, aby ve třídě dal slovům správný a přesný obsah při různorodých aktivitách.

My jsme o krok dále a v dnešní době již neužíváme CD a DVD, využíváme mobilní aplikace, které Helen Doron nabízí - FWF, JWJ, MJWJ, E-Books, Kangi Club, HDE STREAM aj. Mobilní aplikace HDE Vám umožní jednodušší a přístupnější každodenní kontakt s naší angličtinou. Tato metoda funguje ve více než 30 zemích po celém světě již 30 let.


pro 2-4 leté děti

It´s a baby Dragon

Kurz It´s a baby Dragon (IBD) je jedinečným muzikálním úvodem do angličtiny pro všechny děti ve věku 2 až 4 roky. Tento kurz je vhodný pro začátečníky nebo pro děti pokračující ve výuce HDE.

Průvodci tohoto kurzu - princ Sam, kočička Fluffy a dráček Didi - představují dětem hravou formou základy anglického jazyka a děti se tak učí anglicky stejně snadno a přirozeně, jako se učí svůj mateřský jazyk. Děti naučí hravou a zábavnou formou 400 slovíček a 12 písniček ve 12ti epizodách a zároveň přitom rozvíjejí své pohybové dovednosti.
It's a Baby Dragon je vhodný jako kurz pro malé studenty. Vyučovací hodina trvá 45 min.

Výukové materiály: Součástí kurzu jsou 4 pracovní sešity,  knížečka "Four Lovely Stories",  batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE Stream a Kangi Club. 

pro 4 - 6 leté děti

Fun with Flupe 

Fun with Flupe (FWF) je nový kurz určený dětem ve věku 4 až 6 let.

Fun with Flupe je nový kurz určený dětem ve věku 4 až 6 let, vhodný pro studenty - začátečníky nebo jako pokračující kurz po It´s baby Dragon. Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paul Ward, který pomáhá svým kamarádům - babičce Fix a chlupáčkovi Flupe - napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 650 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné skladby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.

Výukové materiály: Součástí kurzu jsou 4 pracovní sešity, batůžek HDE a přístup do platformy her a využití mobilních aplikací HDE Stream a App FWF. 

pro 4-6 leté děti

  More Fun with Flupe

More Fun with Flupe (MFWF) je nový nástavbový kurz určený dětem ve věku 4 až 6 let. Kurz je vhodný pro studenty, kteří absolvovali kurz Fun with Flupe.

More Fun with Flupe přináší dětem další příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým už známým kamarádům babičce Fix a chlupáčkovi Flupe a zcela novým postavičkám, se kterými se setkává v kouzelné Knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby se děti naučily slovní zásobu zhruba 650 anglických slov, bezchybnou výslovnost a další větné skladby anglické věty. Součástí kurzu je 26 písní, které dále podporují cílovou slovní zásobu a slovní spojení.

Výukové materiály: Součástí kurzu  jsou 4 pracovní sešity vč. batůžku HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE Stream a Kangi Club.

pro 6 - 9 leté děti

Jump with Joey

Zcela nový kurz angličtiny pro studenty-začátečníky ve věku 6 až 9 let. Kurz je rovněž vhodný po pokračování More Fun with Flupe.

Kurz Jump with Joey (JWJ) přináší dětem 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Millie, kteří pomáhají klokanici Kangi a jejímu uličnickému synovi Joeymu vyřešit maléry ve Storyvillu. Během výuky angličtiny se tak dětí učí také důležitým hodnotám, především kamarádství a ochraně životního prostředí.

Studenti se během kurzu naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit jak ve třídě, tak doma. Jump with Joey je první kurz angličtiny, který používá technologii rozšířené reality.
Výuka jazyka je obohacena tím, jak postavy z kurzu Jump with Joye oživnou v kouzelných pracovních knížkách, a doplňují tak důležitou část metodologie Helen Doron - domácí poslech.

Výukové materiály: Součástí kurzu jsou 4 pracovní sešity vč. batůžku HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE Stream a Kangi Club.

https://www.youtube.com/watch?v=Tl5r7cJNGHI

pro 7 - 10 leté děti

More Jump with Joey 

Studenti, kteří navštěvují kurz More Jump with Joey (MJWJ), zažívají zbrusu nová dobrodružství se svými starými kamarády Paulem, Millie, Kangi a Joeym a společně se snaží pomoci obyvatelům městečka Storyville. Tento kurz navazuje na kurz Jump with Joey. Součástí výukových materiálů je volně dostupná aplikace s rozšířenou realitou, díky které postavičky na stránkách pracovních sešitů doslova ožívají. Studenti se naučí přes 25 písní a spoustu zábavných vzdělávacích aktivit a her.

Výukové materiály: Součástí kurzu jsou 4 pracovní sešity, batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE Stream a Kangi Club.

pro děti 6 - 9 let

Polly Reads and Writes

Polly Reads and Writes (PRW) je nový a unikátní kurz, který obsahuje aplikaci s originálními interaktivními knihami a pracovní sešity, které jsou zábavné a učí děti od 6 do 9 let číst a psát anglicky. S Helen Doron Polly Reads and Writes je učení zábava.

V kurzu se děti učí číst, psát i mluvit anglicky společně s postavičkami Polly the Collie, Nat the Cat, Roy the Boy and Pearl the Girl.

Na hodinách angličtiny děti čtou s pomocí aplikace Helen Doron Read, která obsahuje 32
e-knih rozdělených do 8 úrovní podle náročnosti slovní zásoby. Aplikace umožňuje dětem nezávisle studovat i procvičovat slovní zásobu v hodině nebo v domácím prostředí. Děti dokončí kurz se značným množstvím znalostí. Jednotlivé příběhy zpracovávají tradiční témata a učí děti vše potřebné k tomu, aby mohly úspěšně absolvovat zkoušku anglického jazyka CAMBRIDGE ENGLISH YLE.

Koncepce hodiny: 25 min - konverzace, 15 min - psaní, 5 min - čtení e-books z tabletu.

Výukové materiály jsou dětem představeny během hodiny učitelem a děti pak pokračují ve studiu doma. Své sešity aktivují samy nebo se svými rodiči za pomoci tabletu nebo aplikace chytrého telefonu. Děti se učí číst a psát s minimální asistencí dospělé osoby, jsou poháněny svou vlastní zvědavostí a radostí.

Výukové materiály: Výukové materiály se skládají ze 4 pracovních sešitů a batoh HDE, aplikace HD Read, aplikace HD Stream a KangiClub.

Helen Doron nabízí nové mobilní aplikace: E-Books, KangiClub, HD STREAM (aplikace s nahranými písničkami, karaoke, video s epizodami pro daný kurz a vše namluvené rodilými mluvčími).

Aplikace HD Read - cena € 6,99 (cca 150,- Kč -> nákup na App Store nebo Obchod Android)

Na hodinách budeme využívat metodu "Infinity Walk", kterou se zabývá Dr. Deborah Sunbeck, PhD. (https://www.infinitywalk.org). Metoda "Infinity Walk" prospívá studentům rozvíjet jejich učení a další osobní rozvoj. Metoda Infinity Walk je úspěšná v pomoci studentům zlepšit se v soustředění, koordinaci, motorice, smyslové integraci, je zaměřená na trvalou pozornost, smyslovou modulaci, emocionální odolnost, motivaci se učit a zvýšení sebevědomí, které jsou důležitými předpoklady pro učení dětí.

pro děti 9 - 11 let

Alphaboat

Alphaboat - úroveň I. a II. je vzrušující nový pokračující kurz. Studenti se v kurzu dále zdokonalují v psaní, čtení a nových konverzačních znalostí v anglickém jazyce - skládání větné skladby, poslech písní a doplňování chybějících slov, křížovky, doplňovačky, které studenty baví a tím si nepřipouští, že se učí. Jedná se o zcela nový kurz v letošním roce, který je obohacen o novou slovní zásobu z dnešní moderní doby, o novou aplikaci a aplikaci nových E-knih.

Tento kurz provází studenty 8 akčními příběhy se známými přáteli Nat the Cat a Polly the Colie prostřednictvím řady nových dobrodružství s parníkem Alphaboat. Jak se příběh odvíjí, se studenti učí o významu přátelství a dalších důležitých životních hodnotách.

Opakovaným poslechem, hravou interakcí a pozitivním zdokonalováním angličtiny díky metodice HDE se studenti naučí slovní zásobu 1200 slov. Pracovní knihy jsou zábavné, hravé, studenti si procvičují zábavnou formou větnou skladbu, která je pro spoustu dětí náročná. Kurz zahrnuje 16 nových, originálních písní a 8 originálních animovaných epizod.

Výukové materiály: Studenti obdrží batůžky s 4 pracovními sešity a k tomu spoustu aplikací  HDE Stream, Kangi Club, které jsou součástí výuky.

pro studenty 10 - 14 let

World of Wonders

World Of Wonders (WOW) je náš nový vzrušující nový intenzivní vzdělávací kurz vyvinutý pro splnění potřeb studentů, kteří milují angličtinu jazyk. 

WOW kurz je  jedna velká cesta za dobrodružstvím a poznáním přírody a životního prostředí. Prozkoumáme džungli, oceán, poušť i Arktidu. Pustíme se do společných projektů, ve kterých se kromě komunikace v angličtině naučíme také spolupráci a samostatnosti. 

Učebnice a pracovní sešity mají poutavou grafiku, obsahují vzrušující příběhy a aktivity, které učí a zdokonalují základní dovednosti jako čtení a psaní pomocí fonetiky a zrakových slov.

Opakovaným poslechem, hravou interakcí a pozitivním zdokonalováním angličtiny díky metodice HDE se studenti naučí slovní zásobu 1500 slov. Pracovní knihy jsou zábavné, hravé, studenti si procvičují zábavnou formou větnou skladbu, která je pro spoustu dětí náročná. Kurz zahrnuje 16 nových, originálních písní.

Výukové materiály: Studenti obdrží batůžky s 4 pracovními sešity a k tomu spoustu aplikací HDE Stream, Kangi Club, které jsou součástí výuky.

pro studenty 10 - 14 let

Paul Ward Explores

Kurz Paul Ward Explores (PWE) nabízí osm originálních písní, příběhů a poutních aktivit pomáhá studentům posílit fonetický a anglický styl čtení a psaní, zatímco se baví učením. Kurz je vhodný pro studenty ve věku 10-14 let s dobrými základy čtení v angličtině i znalostmi mluvené formy angličtiny.

Hlavní hrdina Paul Ward se svou sestrou a svými rodiči cestuje po celém světě. Setkávají se s mnoha přáteli v jednotlivých zemích. V každém bloku Paul navštíví jedu zemi.

Cílová skupina: Paul Ward Explores je dynamický a interaktivní nástavbový kurz pro děti s pokročilými znalostmi anglického jazyka. Učební sada vytvořena speciálně pro studenty, u kterých se předpokládá dobré znalosti ve čtení a psaní anglického jazyka.

Cíl výuky: Díky kurzu Paul Ward Explores si Vaše dítě vytvoří anglickou slovní zásobu čítající okolo 1.800 slov. Děti si prohloubí základní znalosti a budou tak optimálně připraveny na požadavky pokračujících škol. Tento kurz splňuje evropskou referenční úroveň anglického jazyka A1.

Výukové materiály: Studenti obdrží batůžek s 4 pracovními sešity a k tomu spoustu aplikací HDE Stream, Kangi Club, které jsou součástí výuky. 

ZAPIŠTE SVÉ DÍTĚ DO KURZU PAUL WARD EXPLORES A UKONČETE JEJ CAMBRIDGE ZKOUŠKOU YLE

pro studenty 11 - 15 let

Paul Ward´s Adventures

Studenti se připojují k dalšímu dobrodružství Paula Warda a učí se zvládat mluvit, číst i psát pokročilou angličtinou.

Kurz Paul Ward´s Adventures (PWA) navazuje na vlnu zábavy a dobrodružství, které Paul Ward zažívá na svých cestách po světě. Studenti se učí 2000 slovíček a anglických gramatických struktur, které potřebují k dosažení úrovně A1 Společného evropského referenčního rámce. Lekce zahrnují čtení a poslech s porozuměním a připravují studenty na navazující kurzy angličtiny pro mladistvé Helen Doron Teen. Kurz Paul Ward's Adventures studentům nabízí multisenzorický vzdělávací zážitek plný hudby a zábavy, který se jim zapíše do vzpomínek.

Kurz je určený pro studenty ve věku 11 - 15 let, kteří mají středně pokročilé znalosti mluvené a psané angličtiny nebo úspěšně dokončili kurz Paul Ward Explores.

Výukové materiály: Studenti obdrží batůžek s 4 pracovními sešity a k tomu spoustu aplikací HDE Stream, Kangi Club, které jsou součástí výuky.

SLOŽENÍ CAMBRIDGE ZKOUŠKY YLE

pro studenty 12 - 19 let

Teen Talent

Kurzy Teen English (TE) jsou navrženy tak, aby vzbudily zájem teenagerů. Každý z kurzů obsahuje nejen příběh na pokračování, který se během hodin vyvíjí, ale také populární písně, které zpívá Benaya Doron a Ella Doron. Video klipy a příběhy jsou poutavé, zábavné a soustředí se na témata důležitá pro dnešní dospívající.

Při práci s nadšenými učiteli v malých skupinách tvořených maximálně 8 studenty je zaručen individuální přístup, teenageři se učí vyjadřovat v angličtině a připravují se na zkoušky.

Teen English pro studenty 12-19 let je zcela nový a jedinečný program skládající se ze čtyř po sobě následujících úrovní kurzů.

Teen Talent (A2)

Rockové hvězdy, vydělávání peněz, záchrana planety a cestování - to jsou jen některá z témat obsažených v písních, příbězích a aktivitách, které jsou součástí kurzu Teen Talent (TT).

Výukové materiály: Studenti obdrží batůžek s 4 pracovními sešity a využití spousty mobilních aplikací HDE Stream a TEEN BUZZ Radio přímo pro studenty HDE: https://www.teenbuzz.co/

KURZ UKONČEN ZKOUŠKOU CAMBRIDGE 

ÚROVEŇ YLE A KET!

CHCETE NÁS KONTAKTOVAT?