Reference - Řekli o nás

Bc. Ilona Libá

Syn Adam (13 let)

Office Manager/ Společnost Revel Plus s.r.o.

Ráda bych vyjádřila své velké poděkování paní Vosáhlo alias "Pippa", lektorce kurzů angličtiny v Helen Doron English v Neratovicích, za její profesionální přístup a vnímavost k dětem. Helen Doron English je důkazem toho, že výuka může být vedena hravou a poutavou formou, jež zaujme nejen ty nejmenší studenty.Proto také můj syn navštěvoval kurzy angličtiny 8 let a nebýt dalších zájmů spojených s jeho aktuálním věkem, byl by součástí týmu i nadále. Díky angličtině u paní Vosáhlo v Helen Doron English patřil Adam už od 1.tř. na ZŠ k nejlepším žákům, je jím taktéž dnes i na gymnáziu a od začátku si vybudoval k angličtině pozitivní vztah, což hodnotím v této době jako zásadní. Vedle nabytých znalostí je právě i toto výsledek skvělé práce týmu Helen Doron English pod vedením Pippi. Tu mimochodem letos opět potvrdila okamžitým spuštěním online lekcí v době omezení způsobeném Covidem-19. Díky online lekcí mohly děti nejen bez problémů pokračovat ve výuce, ale zároveň i takto všechny sdílet svoji příjemnou aktivitu v tomto náročném období, které jsme měli.

Děkujeme i Helen Doron za její skvělou metodiku!

MUDr. Tomáš Bilina

syn Matyáš (11 let)

Lékař

Vzhledem k mým zkušenostem vím, že znalost cizího jazyka je stejně nutná k současnému životu, jako základní životní funkce. Proto mě velmi potěšilo, že v Neratovicích funguje mezinárodně akreditovaná výuka angličtiny. Takže nebylo o čem přemýšlet a náš Matyáš nastoupil hned, jak to bylo možné. I po 6ti letech na hodiny angličtiny stále dochází a výuka ho baví. Nelze opomenout , že kvalitní forma výuky, prostředí a skvělé vedení lektorů přispívá k dobrým výsledkům této jazykové školy. Díky Helen Doron English nemá syn problémy ani se školní angličtinou na místním gymnáziu. Tímto děkujeme Pippě a HDE.

Ing. Anargul Kohoutová a Ing. Pavel Kohout

Daňová účetní / Spisovatel

Rádi bychom s manželem poděkovali za práci na kurzech Helen Doron v Neratovicích. Díky Vaší skvělé lektorské práci  se naše dvě dcery Anna Marie a Karolína výrazně zlepšily v anglickém jazyce. Zásluhou lektorky Pippi si naše dcery nejen zlepšily školní prospěch v anglickém jazyce, ale dokonce byly přijaty na prestižní školu s převážně anglickou výukou. Kromě toho můžeme pozorovat značné zlepšení v orientaci a dorozumění se v anglickém prostředí, počínaje TV pořady přes čtení anglických knih a konče dorozuměním se v různých situací běžného života v anglicky hovořících zemí. Našim dcerám výrazně pomohly i Cambridge zkoušky, na které se pečlivě připravovaly v centru HDE v Neratovicích. Děkujeme a přejeme hodně sil do další práce.

Mgr, Petra Kadlecová

dcera Anežka (5 let) a Stela (3 roky)

Učitelka na ZŠ

Angličtina s Helen Doron mě i dceru Anežku zaujala ihned při ukázkové hodině. Prostředí učebny na nás dýchlo velmi příjemným  a hlavně pozitivním dojmem. Krásná, barevná a hravá učebna v kombinaci s přátelským přístupem lektorky je prostě fajn. Skvělý je přístup k sbližování dítěte s angličtinou formou hry, písní i různých ochutnávek. Za Flupem, Granny Fix a Paulem chodíme od začátku, kdy se výukové centrum HDE v Neratovicíh otevřelo a stále nás nepřestávají bavit. Do výuky začala chodit i naše druhá dcera a jsme stále spokojeni

Marcela Křížová

syn Josev (5 let)

Manažerka /Peter Legwood

Syn Pepa chodí na kurzy angličtiny HDE do Neratovic od 3 let a on i já jsme spokojeni. Syn má kurzy moc rád a nebojí se promluvit anglicky ani na dovolené. Je pro něj samozřejmostí si objednat něco k pití nebo zmrzlinu v angličtině. A to je ten důvod, proč chodíme na hodiny angličtiny do HDE a i to co od kurzů angličtiny očekáváme. Navíc v HDE v Neratovicích je příjemné prostředí, Pippa stále něco nového chystá, vždy je na hodiny s dětmi připravená, její domácí zmrzliny a dorty jsou prostě super. Děti jí mají rádi a taky je to s ní baví. Syn dochází do kurzů již 5 let.

Mgr. Martina Homutová

dcera Alžběta (10 let)

Učitelka v MŠ

Před dvěma lety jsem hledala kvalitní a zajímavou výuku angličtiny pro moji dceru, která jí bude vyhovovat (tehdy jí bylo 8 let). Angličtina Helen Doron v Neratovicích mě velice zaujala po ukázkové hodině, ale co je hlavní, zaujala i moji dceru Bětku. Líbí se mi, že je to zajímavá výuka plná zábavy, písniček a her. Není to ten dril, na který jsme zvyklý my rodiče. Jednou jsem se zeptala dcery, v čem je to jiné, co se jí na hodinách líbí? Ona odpověděla, že je na hodinách super atmosféra, zábava a není tam nuda, hodně se zpívá a že nemá vůbec pocit, že se učí. Od té doby, co navštěvuje HDE v Neratovicích jí i více baví angličtina ve škole. Dnes je mé dceři 10 let a pořád kurzy navštěvuje s nadšením a velkým zájmem. Touto cestou chci poděkovat Pippě (lektorka, zakladatelka HDE), která má velkou zásluhu na tom, že angličtina HDE v Neratovicích je stále kvalitní a zajímavá.