S HDE jsou děti od malička ve výhodě

12.11.2021

S Helen Doron English jsou děti od malička ve výhodě... Proč?

Základy angličtiny u nás děti získávají stejně brzy a stejně přirozeně jako u mateřštiny.Díky naší metodě si děti všestranně rozvíjí své motorické schopnosti, logické myšlení, komunikaci i tvořivost.Zažívají u nás sílu pozitivní motivace a úspěchu.Dovedou samostatně komunikovat a nebojí se mluvit anglicky.V našich kurzech mohou začít od prvních měsíců života a pokračovat v nich až k dosažení mezinárodního certifikátu Cambridge, který jim usnadní i maturitu.

Jak pracujeme? Poznejte zásady naší výuky

Metoda Helen Doron má za sebou 35 let a s úspěchem se používá v 38 zemích světa. Kombinuje aktivity, které děti přirozeně rády dělají, s moderními poznatky o učení. Díky mezinárodnímu zázemí máme celou řadu inovativních materiálů - aplikací, her a téměř nevyčerpatelnou zásobu písniček.Lekce vedou pouze akreditovaní lektoři - ovládají nejen současnou angličtinu, ale také zásady naší metody a práci s dětmi.

Pracujeme v malých skupinách

Děti potřebují intenzivní pozornost lektorky či lektora. Zároveň ale rády soutěží i spolupracují. Proto největší pokroky dělají v malých skupinách 4 - 8 dětí. Učí se spolupráci, sociálním vazbám a užijí si také spoustu zábavy s ostatními.

Pochvala motivuje

Každé dítě u nás zažije úspěch - učitelé je motivují pozitivní zpětnou vazbou a oceňují pokroky. Děti se díky tomu nebojí komunikovat, zapojují se do výuky a budují zdravé sebevědomí.

Angličtina bude u vás znít denně

Ke každému kurzu patří poslechové materiály - díky opakovanému podvědomému poslechu si děti angličtinu přirozeně osvojí. Nemusíte sami mluvit anglicky, dětem nahrávky pouštíte při hraní nebo jízdě v autě. Snadno a trvale si tak pamatují slovní zásobu i fráze.

Učení hrou

Děti potřebují střídat činnosti a podněty. Proto jsou naše lekce plné interakce - zpívají, tancují, řeší nejrůznější úkoly. Díky tomu má každá lekce spád a osobnost se rozvíjí všestranně, což je vynikající základ pro budoucí vzdělávání.

S písničkami jde učení snadno

Díky rytmu a melodii si děti snadno pamatují slovíčka i fráze. Proto je každý kurz plný originálních písniček a spoustu dalších najdete v našich materiálech. Hudba je významná také pro pozdější rozvoj kognitivních schopností ve škole.

Lekce plné napínavého děje

Naše kurzy bývají spojené příběhy kreslených postaviček, které prožívají lekci co lekci nové dobrodružství. Zatímco malé děti mají rády zvířátka a pohádkové postavy, starší školáci a teenageři sledují osudy hrdinů svého věku.

Hodnotový základ do života

Děti se na příbězích z lekcí učí mnoho o světě kolem sebe - poznávají hodnotu přátelství, význam ochrany přírody a učí se lásce k poznávání.

Kreativní pomůcky

Naši lektoři používají řadu pomůcek, které rozvíjí dětskou zvídavost a pomáhají k efektivnímu učení.

Jak se kurzy budou líbit vašemu dítěti?

V každém Helen Doron English centru probíhají bezplatné ukázkové lekce. Vyzkoušejte sami, že dětem přinášejí radost a ty se budou těšit na další výuku.