Nabídka kurzů pro malé děti

Helen Doron English je osvědčená metodika výuky anglického jazyky pro děti. V našem centru nabízíme kurzy pro děti 

od 2 do 19 let

Srdečně jsou zváni rodiče s dětmi na hravou výuku angličtiny plnou písniček, kreativity a pohybu určenou pro děti.

pro 2-4 leté děti

It´s a baby Dragon

Kurz It´s a baby Dragon je jedinečným muzikálním úvodem do angličtiny pro všechny děti ve věku 2 až 4 roky. Tento kurz je vhodný pro začátečníky nebo pro děti pokračující ve výuce HDE.

Průvodci tohoto kurzu - princ Sam, kočička Fluffy a dráček Didi - představují dětem hravou formou základy anglického jazyka a děti se tak učí anglicky stejně snadno a přirozeně, jako se učí svůj mateřský jazyk. Děti naučí hravou a zábavnou formou 400 slovíček a 12 písniček ve 12ti epizodách a zároveň přitom rozvíjejí své pohybové dovednosti.
It's a Baby Dragon je vhodný jako kurz pro malé studenty. Vyučovací hodina trvá 45 min.

Výukové materiály: Součástí kurzu jsou 4 pracovní sešity, a knížečka "Four Lovely Stories" a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

pro 3 - 6 leté děti 

Fun with Flupe  

Fun with Flupe je nový kurz určený dětem ve věku 3 až 6 let.

Fun with Flupe je nový kurz určený dětem ve věku 3 až 6 let, vhodný pro studenty - začátečníky nebo jako pokračující kurz po It´s baby Dragon. Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým kamarádům - babičce Fix a chlupáčkovi Flupe - napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné skladby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.

Výukové materíály: 4 pracovní sešity a batůžek HDE, zdarma přístup do platformy her a využití mobilních aplikací HDE Steram a App FWF.

pro 4-6 leté děti

More Fun with Flupe

More Fun with Flupe je nový nástavbový kurz určený dětem ve věku 4 až 6 let. Kurz je vhodný pro studenty, kteří absolvovali kurz Fun with Flupe.

More Fun with Flupe přináší dětem další příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým už známým kamarádům babičce Fix a chlupáčkovi Flupe a zcela novým postavičkám, se kterými se setkává v kouzelné Knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby se děti naučily slovní zásobu zhruba 650 anglických slov, bezchybnou výslovnost a další větné skladby anglické věty. Součástí kurzu je 26 písní, které dále podporují cílovou slovní zásobu a slovní spojení.

Výukové materiály: 4 pracovní sešity a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

pro 6 - 9 leté děti

Jump with Joey

Zcela nový kurz angličtiny pro studenty-začátečníky ve věku 6 až 9 let. Kurz je rovněž vhodný po pokračování More Fun with Flupe.

Kurz přináší dětem 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Millie, kteří pomáhají klokanici Kangi a jejímu uličnickému synovi Joeymu vyřešit maléry ve Storyvillu. Během výuky angličtiny se tak dětí učí také důležitým hodnotám, především kamarádství a ochraně životního prostředí.

Studenti se během kurzu naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit jak ve třídě, tak doma. Jump with Joey je první kurz angličtiny, který používá technologii rozšířené reality.
Výuka jazyka je obohacena tím, jak postavy z kurzu Jump with Joye oživnou v kouzelných pracovních knížkách, a doplňují tak důležitou část metodologie Helen Doron - domácí poslech.

Výukové materiály: 4 pracovní sešity a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

CHCETE NÁS KONTAKTOVAT?