Nabídka kurzů pro školní děti

Helen Doron English je osvědčená metodika výuky anglického jazyky pro děti. V našem centru nabízíme kurzy pro děti 

od 2 do 19 let

Srdečně jsou zváni rodiče s dětmi na hravou výuku angličtiny plnou písniček, kreativity a pohybu určenou pro děti.

pro 6 - 9 leté děti

Jump with Joey

Zcela nový kurz angličtiny pro studenty-začátečníky ve věku 6 až 9 let. Kurz je rovněž vhodný po pokračování More Fun with Flupe.

Kurz přináší dětem 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Millie, kteří pomáhají klokanici Kangi a jejímu uličnickému synovi Joeymu vyřešit maléry ve Storyvillu. Během výuky angličtiny se tak dětí učí také důležitým hodnotám, především kamarádství a ochraně životního prostředí.

Studenti se během kurzu naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit jak ve třídě, tak doma. Jump with Joey je první kurz angličtiny, který používá technologii rozšířené reality.
Výuka jazyka je obohacena tím, jak postavy z kurzu Jump with Joye oživnou v kouzelných pracovních knížkách, a doplňují tak důležitou část metodologie Helen Doron - domácí poslech.

Výukové materiály: 4 pracovní sešity a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

https://www.youtube.com/watch?v=Tl5r7cJNGHI

pro 7 - 10 leté děti

More Jump with Joey 

Studenti, kteří navštěvují kurz More Jump with Joey, zažívají zbrusu nová dobrodružství se svými starými kamarády Paulem, Millie, Kangi a Joeym a společně se snaží pomoci obyvatelům městečka Storyville. Tento kurz navazuje na kurz Jump with Joey. Součástí výukových materiálů je volně dostupná aplikace s rozšířenou realitou, díky které postavičky na stránkách pracovních sešitů doslova ožívají. Studenti se naučí přes 25 písní a spoustu zábavných vzdělávacích aktivit a her.

Výukové materiály se skládají ze 4 pracovních sešitů a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

pro studenty 10 - 14 let

Paul Ward Explores

Kurz Paul Ward Explores nabízí osm originálních písní, příběhů a poutních aktivit pomáhá studentům posílit fonetický a anglický styl čtení a psaní, zatímco se baví učením. Kurz je vhodný pro studenty ve věku 10-14 let s dobrými základy čtení v angličtině a základními znalostmi mluvené formy angličtiny.

Hlavní hrdina Paul Ward se svou sestrou a svými rodiči cestuje po celém světě. Setkávají se s mnoha přáteli v jednotlivých zemích. V každém bloku Paul navštíví jedu zemi.

Cílová skupina: Paul Ward Explores je dynamický a interaktivní nástavbový kurz pro děti s pokročilými znalostmi anglického jazyka. Učební sada vytvořena speciálně pro čtvrťáky a páťáky předpokládá základní znalosti ve čtení a psaní anglického jazyka.

Cíl výuky: Díky kurzu Paul Ward Explores si Vaše dítě vytvoří anglickou slovní zásobu čítající okolo 1.800 slov. Děti si prohloubí základní znalosti a budou tak optimálně připraveny na požadavky pokračujících škol. Tento kurz splňuje evropskou referenční úroveň anglického jazyka A1.

Výukové materiály: 4 učebnice a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

ZAPIŠTE SVÉ DÍTĚ DO KURZU PAUL WARD EXPLORES A UKONČETE JEJ CAMBRIDGE ZKOUŠKOU YLE

pro studenty 11 - 15 let

Paul Ward Adventures

Studenti se připojují k dalšímu dobrodružství Paula Warda a učí se zvládat mluvit, číst i psát pokročilou angličtinou.

Kurz navazuje na vlnu zábavy a dobrodružství, které Paul Ward zažívá na svých cestách po světě. Studenti se učí 2000 slovíček a anglických gramatických struktur, které potřebují k dosažení úrovně A1 Společného evropského referenčního rámce. Lekce zahrnují čtení a poslech s porozuměním a připravují studenty na navazující kurzy angličtiny pro mladistvé Helen Doron Teen. Kurz Paul Ward's Adventures studentům nabízí multisenzorický vzdělávací zážitek plný hudby a zábavy, který se jim zapíše do vzpomínek.

Kurz je určený pro studenty ve věku 11 - 15 let, kteří mají středně pokročilé znalosti mluvené a psané angličtiny nebo úspěšně dokončili kurz Paul Ward Explores.

SLOŽENÍ CAMBRIDGE ZKOUŠKY YLE

pro studenty 12 - 19 let

Teen Talent

Kurzy Teen English jsou navrženy tak, aby vzbudily zájem teenagerů. Každý z kurzů obsahuje nejen příběh na pokračování, který se během hodin vyvíjí, ale také populární písně, které zpívá Benaya Doron a Ella Doron. Video klipy a příběhy jsou poutavé, zábavné a soustředí se na témata důležitá pro dnešní dospívající.

Při práci s nadšenými učiteli v malých skupinách tvořených maximálně 8 studenty je zaručen individuální přístup, teenageři se učí vyjadřovat v angličtině a připravují se na zkoušky.

Teen English pro studenty 12-19 let je zcela nový a jedinečný program skládající se ze čtyř po sobě následujících úrovní kurzů.

Teen Talent (A2)

Rockové hvězdy, vydělávání peněz, záchrana planety a cestování - to jsou jen některá z témat obsažených v písních, příbězích a aktivitách, které jsou součástí kurzu Teen Talent.

KURZ UKONČEN ZKOUŠKOU CAMBRIDGE 

ÚROVEŇ YLE A KET!

CHCETE NÁS KONTAKTOVAT?