CAMBRIDGE ZKOUŠKY

Cambridge zkoušky 2023

Naše jazykové centrum opět plánuje přípravu a  jazykové  zkoušky Cambridge 

sobota 13.5.2023 - úroveň PET

sobota 3.6.2023 - úroveň STARTERS, MOVERS, FLYERS, KEY, FCE

Slavnostní předání Cambridge certifikátů

Slavnostní předání se bude konat v pátek dne 11.3.2022 na MěÚř. v Neratovicích v obřadní místnosti v 14:30. Cambridge certifikáty bude předávat paní Mgr. Lenka Mrzílková (místostarostka pro školní záležitosti).

Cambridge zkoušky se konaly 11.12.2021

Cambridge zkoušky YLE

Studenti, kteří navštěvují kurzy angličtiny Helen Doron English - MJWJ, PWE, PWA, TT  mohou po absolvování kurzů složit mezinárodně uznávané zkoušky pro děti - Cambridge University YLE Exams.

Zkoušky YLE jsou dobrým dokladem kvality výuky anglického jazyka v centru HDE. Pro děti, které navštěvují kurzy HDE, jsou výborným povzbuzením a motivací pro jejich další studium. Tato zkouška podpoří víru dítěte ve vlastních schopnosti!

Zkoušky Cambridge YLE jsou připraveny syndikátem Cambridge ESOL, který je součástí světoznámé University of Cambridge. Anglické zkoušky pro děti YLE jsou přehledné, zábavné a velmi důvěryhodné.

✔ Cambridge testy nanečisto probíhají v našem výukovém centru každý rok v listopadu.

✔ Příprava na Cambridge zkoušky probíhají v našem výukovém centru od února.  

Jsme přípravným centrem pro Cambridge zkoušky z angličtiny 

Zkoušky Cambridge English YLE

patří mezi světově nejuznávanější kvalifikace pro studenty angličtiny. Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti - poslech, mluvení, četbu a psaní a posuzují schopnost kandidátů používat různé gramatické vazby a funkce v autentických životních situacích. Platí bez časového omezení. Všechny děti, které skládají zkoušku YLE, obdrží certifikát.

ÚROVEŇ STARTERS

Základní úroveň zkoušek pro děti od 8 let, které již absolvovaly přibližně 100 hodin studia angličtiny HDE.

Části testu: čtení a psaní (20 minut), poslech (20 minut), konverzace (5 minut).

ÚROVEŇ MOVERS

Druhá úroveň zkoušek pro děti je vhodná pro děti mezi 9 a 11 lety, které za sebou mají asi 175 hodin jazykové výuky. Části testu: čtení a psaní (30 minut), poslech (25 minut),konverzace (7 minut).

ÚROVEŇ FLYERS

Třetí a nejnáročnější z testů byl navržen pro děti od 9 do 12 let, které završily zhruba 250 hodin jazykových studií. Je srovnatelná s úrovní zkoušek Cambridge Key English Test (KET) a je tak prvním krokem k hlavnímu souboru mezinárodně uznávaných cambridgeských zkoušek pro mládež a dospělé. Části testu: čtení a psaní (40 minut), poslech (20 minut), konverzace (9 minut).

Statistika za rok 2019:

V tomto roce se testování zúčastní na 900 studentů z celé republiky. V uplynulých letech byli naši studenti mimořádně úspěšní. V ústních částech zkoušek totiž dosáhli dokonce téměř o 20 % lepších výsledků, než je celosvětový průměr.

"Testy Cambridge nám potvrdily, jak výborné výsledky metodika Helen Doron přináší, a to hlavně v konverzaci
a spontánní komunikaci. V uplynulých dvou letech naši studenti získali v průměru 4,75 z maximálního počtu 5 bodů za ústní část zkoušky ve všech úrovních obtížnosti. V 81% případů zvládly tuto část zkoušky naprosto bez chyby na plný počet bodů, celosvětový průměr stoprocentní úspěšnosti v této části testů je přitom jen 63%," vysvětluje hlavní metodička HDE pro Českou republiku, Mgr. Barbora Tošenovská.

CAMBRIDGE ZKOUŠKY

připravujeme se 

Příprava na Cambridge zkoušky probíhá v našem výukovém centru HDE Neratovice