Kurzy HDE

Kids LOVE learning English with Helen Doron English!

 Baby´s Best Start ( 3 - 22 měsíců)

 

BBS je jedinečný kurz Helen Doron Early English  - k obohacení vztahu rodič - dítě v prvních měsících života dítěte.

 

 Kurz BBS nabízí:

 Jazykový rozvoj - angličtina, rýmy, říkadla, 550 angl. slov

Tělesný rozvoj - pohybové aktivity

Muzikální rozvoj - děti se naučí 24 písniček

Duševní rozvoj - rozvoj všech smyslů dítěte

a dále znakování - Baby Signs, sociální rozvoj, předčtenářské dovednosti.

Zvláštnosti:
Mnoho užitečných informací, rada a spoustu teorie o vývojových stádiích v raném věku dítěte.

Výukové materiály:
Materiály se skládají ze 4 učebnic pro rodiče, 4 učebnice pro děti a batůžek HDE.

 

It's a Baby Dragon (2 – 4 let)

Kurz  It´s a Baby Dragon je  jedinečným muzikálním úvodem do angličtiny pro všechny děti ve věku 2 až 4 roky. Tento kurz je vhodný pro začátečníky nebo pro děti pokračující ve výuce HDE.

Průvodci tohoto kurzu – princ Sam, kočička Fluffy a dráček Didi – představují dětem hravou formou základy anglického jazyka a děti se tak učí anglicky stejně snadno a přirozeně, jako se učí svůj mateřský jazyk. Děti naučí hravou a zábavnou formou 400  slovíček a 12 písniček ve 12ti epizodách a zároveň přitom rozvíjejí své pohybové dovednosti.
It’s a Baby Dragon je vhodný jako kurz pro malé studenty. Vyučovací hodina trvá 45 min.

Výukové materiály: Součástí kurzu jsou 4 pracovní sešity, a knížečka "Four Lovely Stories" a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

 

Fun with Flupe  (3 – 5 let)

Fun with Flupe je nový kurz určený dětem ve věku 3 až 5 let.

Fun with Flupe je nový kurz určený dětem ve věku 3 až 5 let, vhodný pro studenty – začátečníky nebo jako pokračující kurz po It´s baby Dragon. Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým kamarádům - babičce Fix a chlupáčkovi Flupe – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné skladby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.

Výukové materíály: 4 pracovní sešity a batůžek HDE, zdarma přístup do platformy her a využití mobilních aplikací HDE Steram a App FWF.

 

More Fun with Flupe (4 - 6 let)

More Fun with Flupe je nový nástavbový kurz určený dětem ve věku 4 až 6 let. Kurz je vhodný pro studenty, kteří absolvovali kurz Fun with Flupe.

More Fun with Flupe přináší dětem další příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým už známým kamarádům babičce Fix a chlupáčkovi Flupe a zcela novým postavičkám, se kterými se setkává v kouzelné Knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby se děti naučily slovní zásobu zhruba 650 anglických slov, bezchybnou výslovnost a další větné skladby anglické věty. Součástí kurzu je 26 písní, které dále podporují cílovou slovní zásobu a slovní spojení.

Výukové materíály: 4 pracovní sešity a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

Jump with Joey (6 - 9 let)

Zcela nový kurz angličtiny pro studenty-začátečníky ve věku 6 až 9 let. Kurz je rovněž vhodný po pokračování More Fun with Flupe.

Kurz přináší dětem 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Millie, kteří pomáhají klokanici Kangi a jejímu uličnickému synovi Joeymu vyřešit maléry ve Storyvillu.  Během výuky angličtiny se tak dětí učí také důležitým hodnotám,  především kamarádství a ochraně životního prostředí.

Studenti se během kurzu naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit jak ve třídě, tak doma. Jump with Joey je první kurz angličtiny, který používá technologii rozšířené reality.
Výuka jazyka je obohacena tím, jak postavy z kurzu Jump with Joye oživnou v kouzelných pracovních knížkách, a doplňují tak důležitou část metodologie Helen Doron  – domácí poslech.

Výukové materiály: 4 pracovní sešity a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

Jump with Joey and Augmented Reality:

https://www.youtube.com/watch?v=Tl5r7cJNGHI

Helen Doron English is thrilled to announce that Jump with Joey is the leading interactive, multimedia English course for children using augmented reality technology. Augmented reality is a magical tool that brings 2-dimensional characters to life with 3-dimensional animation and sound.  Embedded in the Magical Activity books for practice at home, this exciting new technology is perfectly suited to teaching English. It keeps the kids interested and gives them additional opportunities to hear correctly spoken English to improve their own English skills.

More Jump with Joey (7 - 9 let)

Morejwj_2

Studenti, kteří navštěvují kurz More Jump with Joey, zažívají zbrusu nová dobrodružství se svými starými kamarády Paulem, Millie, Kangi a Joeym a společně se snaží pomoci obyvatelům městečka Storyville. Tento kurz navazuje na kurz Jump with Joey. Součástí výukových materiálů je volně dostupná aplikace s rozšířenou realitou, díky které postavičky na stránkách pracovních sešitů doslova ožívají. Studenti se naučí přes 25 písní a spoustu zábavných vzdělávacích aktivit a her.

Výukové materiály se skládají ze 4 pracovních sešitů a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

Polly Reads and Writes (6 - 9 let)

 

Polly Reads and Writes je nový a unikátní kurz, který obsahuje aplikaci s originálními interaktivními knihami a pracovní sešity, které jsou zábavné a učí děti od 6 do 9 let číst a psát anglicky. S Helen Doron Polly Reads and Writes je učení zábava.

V kurzu se děti učí číst, psát i mluvit anglicky společně s postavičkami Polly the Collie, Nat the Cat, Roy the Boy and Pearl the Girl.

Na hodinách angličtiny děti čtou s pomocí mobilní aplikace Helen Doron Read , která obsahuje 32 e-knih rozdělených do 8 úrovní podle náročnosti slovní zásoby.  Aplikace umožňuje dětem nezávisle studovat i procvičovat slovní zásobu v hodině nebo v domácím prostředí. Děti dokončí kurz se značným množstvím znalostí.

Výukové materiály jsou dětem představeny během hodiny učitelem a děti pak pokračují ve studiu doma. Své sešity aktivují samy nebo se svými rodiči za pomoci tabletu nebo aplikace chytrého telefonu. Děti se učí číst a psát s minimální asistencí dospělé osoby, jsou poháněny svou vlastní zvědavostí a radostí.

Výukové materiály: 4 pracovní sešity a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

Botty the Robot (7 - 10 let)

Learning-Sets_Botty_7774

Děti milují příběhy robota Bottyho, Dannyho, Cornelie a Helen v imaginárním televizním nahrávacím studiu.

Kurz Botty the Robot učí děti mluvené formě angličtiny spolu se základy čtení a psaní. Silný důraz je kladen na fonetický přístup.

V tomto kurzu je čtení a psaní vyučováno používáním barevně kódovaných kartiček, barevných pracovních sešitů, velkého množství her a zábavných aktivit. Komediální příběh s originálními písněmi se vyvíjí, jak děti postupují v kurzu.

Botty the Robot je vyučován jako začátečnický kurz nebo jako návazný kurz po More Jump with Joey se zaměřením na mluvenou formu angličtiny a také výuku čtení a psaní.
Během kurzu se děti naučí 1400 slov, základní dovednosti čtení a psaní, základní gramatické struktury anglického jazyka a 12 úžasných písní.

 Výukové materiály:  4 učebnice a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

Paul Ward Explores ( 10 - 14 let)

Pwe_obrazek_2

Zbrusu nový kurz Paul Ward Explores nabízí osm originálních písní, příběhů a poutních aktivit pomáhá studentům posílit fonetický a anglický styl čtení a psaní, zatímco se baví učením. Kurz je vhodný pro studenty ve věku 10-14 let s dobrými základy čtení v angličtině a základními znalostmi mluvené formy angličtiny.

Hlavní hrdina Paul Ward se sestrou cestuje se svými rodiči po celém světě. Setkávají se s mnoha přáteli v jednotlivých zemích. V každém bloku Paul navštíví jedu zemi.

Cílová skupina: Paul Ward Explores je dynamický a interaktivní nástavbový kurz pro děti s pokročilými znalostmi anglického jazyka. Učební sada vytvořena speciálně pro čtvrťáky a páťáky předpokládá základní znalosti ve čtení a psaní anglického jazyka.

Cíl výuky: Díky kurzu Paul Ward Explores si Vaše dítě vytvoří anglickou slovní zásobu čítající okolo 1.800 slov. Děti si prohloubí základní znalosti a budou tak optimálně připraveny na požadavky pokračujících škol. Tento kurz splňuje evropskou referenční úroveň anglického jazyka A1. 

Výukové materiály4 učebnice a batůžek HDE a využití spousty mobilních aplikací HDE zdarma.

ZAPIŠTE SVÉ DÍTĚ do KURZU PAUL WARD EXPLORES A UKONČETE JEJ ZKOUŠKOU CAMBRIDGE YLE

 

Teen English (12 - 19 let)

Learning-Sets_Teen-Talent1_7782

 

 

 

 

Kurzy Teen English jsou navrženy tak, aby vzbudily zájem teenagerů. Každý z kurzů obsahuje nejen příběh na pokračování, který se během hodin vyvíjí, ale také populární písně, které zpívá Benaya Doron a Ella Doron. Video klipy a příběhy jsou poutavé, zábavné a soustředí se na témata důležitá pro dnešní dospívající.

Při práci s nadšenými učiteli v malých skupinách tvořených maximálně 8 studenty je zaručen individuální přístup, teenageři se učí vyjadřovat v angličtině a připravují se na zkoušky.

Teen English pro studenty 12-19 let je zcela nový a jedinečný program skladající se ze čtyř po sobě následujících úrovní kurzů.

Teen Talent (A2)

Rockové hvězdy, vydělávání peněz, záchrana planety a cestování – to jsou jen některá z témat obsažených v písních, příbězích a aktivitách, které jsou součástí kurzu Teen Talent.

KURZ UKONČEN ZKOUŠKOU CAMBRIDGE - ÚROVEŇ YLE A KET!