Jak jsou děti a rodiče u nás spokojeni

 

Před  dvěma lety jsem hledala kvalitní a zajímavou výuku angličtiny pro moji dceru, která jí bude vyhovovat (tehdy jí bylo 8 let). Angličtina Helen Doron v Neratovicích mě velice zaujala po ukázkové hodině, ale co je hlavní, zaujala i moji dceru Bětku. Líbí se mi, že je to zajímavá výuka plná zábavy, písniček a her. Není to ten dril, na který jsme zvyklý my rodiče.  Jednou jsem se zeptala dcery, v čem je to jiné, co se jí na hodinách líbí? Ona odpověděla, že je na hodinách super atmosféra, zábava a není tam nuda, hodně se zpívá a že nemá vůbec pocit, že se učí. Od té doby, co navštěvuje HDE v Neratovicích jí i více baví angličtina ve škole. Dnes je mé dceři 10 let a pořád kurzy navštěvuje s nadšením a  velkým zájmem. Touto cestou chci poděkovat Pippě (lektorka, zakladatelka HDE), která má velkou zásluhu na tom, že angličtina HDE v Neratovicích je stále kvalitní a zajímavá.  

Martina Homutová, dcera Bětka (10 let)

Syn Pepa chodí na kurzy angličtiny HDE do Neratovic od 3 let a on i já jsme spokojeni. Syn má kurzy moc rád a nebojí se promluvit anglicky ani na dovolené. Je pro něj samozřejmostí si objednat něco k pití nebo zmrzlinu v angličtině. A to je ten důvod, proč chodíme na hodiny angličtiny do HDE a i to co od kurzů angličtiny očekáváme. Navíc v HDE v Neratovicích je příjemné prostředí, Pippa stále něco nového chystá, vždy je na hodiny s dětmi připravená, její domácí zmrzliny a dorty jsou prostě super.  Děti jí mají rádi a taky je to s ní baví.

Marcela Křížová, syn Pepa (5 let)

Angličtina s Helen Doron mě i dceru Anežku zaujala ihned při ukázkové hodině. Prostředí učebny na nás dýchlo velmi příjemně a hlavně pozitivně. Krásná, barevná a hravá učebna v kombinaci s přátelským přístupem  lektorky je prostě fajn. Skvělý je přístup k sbližování dítěte s angličtinou formou hry, písní i různých ochutnávek. Za Flupem, Granny Fix a Paulem chodíme již druhý rok a stále nás nepřestávají bavit.

Petra Kadlecová, dcera Anežka (5 let)